Intensyvus Rosen-Metodo kursas – Saldutiškyje, Lithuania

Intensyvus Rosen-Metodo kursas Saldutiškyje

su Maud Guettler (Šveicarija) „Paliesti kūną, prisiliesti prie sielos“

2022m. birželio 27d. – liepos 2 d.

Laikas : 9:00 iki 16:30h., su 1,5 val pietų pertrauka užsiėmimams skirta 36 val.

Vieta: Krašuonos progimnazijos sporto salė (Saldutiškio skyrius) Liepų g. 9

Saldutiškis
LT- 28333 Utenos raj.

Kaina: 500 eur. (Valgis ir nakvynė neįskaičiuoti) Kalba: Anglų, su vertimu į lietuvių k. Registracija: jurate.stucinskaite@gmail.com

Nakvynė ir maitinimas: bus galimybė už nedidelį mokestį apsigyventi pas gyventojus. Sąlygos: dalyvavimas įvadiniame Rosen seminare arba individualaus Rosen užsiėmimo patirtis. Šis kursas įskaitomas ir kaip Rosen metodo mokymosi savaitė .

Maud

Rosen-Metodo praktikė ir mokytoja, kineziterapeutė, turinti nuosavą kabinetą Berlyne. „ Rosen- Metodas man yra daugiau nei darbas, tai gyvenimo kelias, kuris vis labiau mane veda savęs link, link autentiškumo“.

ROSEN-METODAS

„Šio darbo tikslas – tai vėl atrasti save. Iš asmens, kuriuo manome esantys, tapti asmeniu, kokiu iš tiesų esame“.

Rosen-Metodas- tai darbas su kūnu, kurio metu, atsargiai liečiant kitą, atsipalaiduoja chroniškos raumenų įtampos. Įtampa raumenyse dažnai kyla ne tik dėl fizinių priežasčių, bet ir dėl vidinių išgyvenimų. Prisilietimas padeda žmogui įsisąmoninti esamą įtampą. Kūno ir emocinis atsipalaidavimas atveria naujas galimybes. Žmogus susitinka neįsisąmonintus jausmus, užgniaužtus prisiminimus ir paveikslus.

Metodą išvystė Marion Rosen. Ji 40 metų dirbo kaip kineziterapeutė ir tik sulaukus 60 metų pradėjo mokyti šio metodo. Dirbdama ji atrado ryšį tarp kvėpavimo, įtemptų raumenų ir jausmų. Suvokęs šį tarpusavio ryšį, Rosen praktikas gali vesti žmogų į gilų atsipalaidavimą. Atsiranda galimybė labiau priartėti prie savęs ir išgyventi savo tikrą esybę. Pastangos, kurios buvo naudojamos savęs saugojimui, dabar gali tarnauti didesniam žmogaus gyvybingumui palaikyti.

Per šias 6 dienas, atliksime įvairius pratimus, išbandysime ir tobulinsime Rosen-prisilietimą. Dalinsimės savo patirtimi grupėje bei po du. Taip pat patirsime lengvą bei atpalaiduojantį Rosen judesį.

Daugiau informacijos galite skaityti anglų kalba: www.roseninstitute.net